PROJEKTOVÉ DNY

Vymýšlíme programy zakotvené v pestrých tématech, které mají za cíl děti vzdělávat netradiční a zábavnou formou.

ADAPTAČNÍ A POBYTOVÉ KURZY

Pro Vaše pobyty vytváříme zážitkové programy na míru. Nejčastěji se jedná o adapťáky, školy v přírodě nebo lyžařské kurzy.

ŠKOLNÍ VÝLETY

Vytváříme výlety na zajímavá místa po celém Česku. Výlety obohacujeme o vzdělávací a rekreační programy. 

RAKEŤÁCI

Jsme parta přátel, co se rozhodla založit firmu, která nemá v České republice obdoby. Smysl naší práce je organizovat a pořádat akce, starat se o ty nejmenší detaily a zaopatřit zábavu pro naše klienty jak nejlépe umíme. Disponujeme širokou nabídkou a stejně jako puzzle, i my jsme pro všechny věkové kategorie (4-99 let). Každou naší oblast má na starosti zkušený a svědomitý tým, který vítá jakoukoli novou výzvu. 

Raketa je připravena ke startu a je jen na Vás, jestli se přidáte ke společnému letu směrem na Mars

 

 

ONDŘEJ POLÁČEK

Dětský Co-pilot

Srdce posádky, rád svůj čas tráví aktivně, venku a s dětmi. Práci instruktora dělá, protože spojuje proces vzdělávání, zábavy a osobnostního růstu.

Velkou část zkušeností čerpá z kempů, příměstských táborů, animací nebo i z kroužků Juda, které trénoval. Je zdravotník pobytových akcí a své praktické dovednosti se snaží doplňovat teoretickými znalostmi z oboru Rekreologie.

Po dokončení studia by se stále rád věnoval akcím pro školy a pořádáním táborů pro veřejnost zaměřené na venkovní aktivity.

JAN BECHYNĚ

Letecký navigátor

Mozek posádky, své strojírenské kariéry zanechal s vidinou vyššího dobra a dal se na dráhu rekreologa, baví ho rozvíjet mladé lidi a vytvářet jim nové zážitky.

 Má plno zkušeností ze skauta, kam chodí už od malička a posledních pár let vede oddíl. V zimě dělá instruktora lyžování a v létě objíždí animace a příměstské tábory. Miluje veškeré outdoorové aktivity, nejraději prý leze, také si rád zabrnká na ukulele u ohně. 

Miluje práci instruktora volnočasových aktivit a v budoucnu by se rád naplno věnoval žážitkové pedagogice.

V galaxii se o nás povídá

Na první recenze teprve čekáme.
Adam Sendler
Designer
Ale brzy jich tu budou mraky. 🙂
Mila Kunis
Manager

Rezervace akce

    1. Projektové dnyAdatapční kurz a pobytové programyŠkolní výlet