MATURITNÍ VEČÍRKY

Akce, na kterou si budete pamatovat celý život

MATURITNÍ VEČÍRKY

Samotný ples:

Plánujete jako třída maturitní ples a nevíte si rady? Či byste chtěli místo klasického plesu vytvořit ples, na který nemá obdoby a nevíte jak na to? Tak to jste tu správně!

Naše firma se zabývá pořádáním eventů a akcí mnoho let a maturiťáky jsou taková naše srdcovka. Jak jsme psali výše, tak naše snaha je vytvořit z obyčejného plesu něco neobyčejného, na co budete ještě dlouhé roky vzpomínat. Ať už byste se chtěli vydat cestou bálu a chtěli byste vytvořit elegantní ples, za který by se nestyděla ani sama anglická královna. Či byste chtěli z plesu udělat spíše show, která by připomínala party, jako ve velkém Gatsbym? Zvládneme obě tyto varianty a mnohem víc. Proto na nic nečekejte a ozvěte se nám do nezávazné rezervace. My Vás budeme obratem kontaktovat a společně vymyslíme to nejlepší pro Vás!

Afterparty po plese:

Čeká vás ples a ještě nemáte naplánovanou legendární afterparty? Chtěli byste, aby vaše afterparty doopravdy stála za to a bylo to party vašich životů? Pokud ano, tak jste tu správně. Na pořádání party jsme profíci, a proto vám dokážeme splnit i vaše nejbláznivější sny. Stačí nás nezávazně kontaktovat s vaší představou a společně vymyslíme party roku! 

Bojíte se, že vaše vysněná after bude stát raketu peněz a nemůžete si ji dovolit? Pokud ano, tak se bát nemusíte. Tím, že se v pořádání parties pohybujeme řadu let a máme mnoho kontaktů, tak ji pro vás dokážeme zařídit za velmi levnou cenu, či pro vás úplně zadarmo. A věřte, že to se vyplatí! 

Kompletní ples s afterparty:

Čeká vás ples a afterparty a chtěli byste pomoct s obojím? I takové kombo umíme a popravdě je pro nás úplně ideální. Když svěříte vše do našich rukou, tak vám dokážeme splnit všechny vaše přání a do toho vše udržet ve spojeném duchu a v perfektní návaznosti. Díky tomu vaši návštěvníci nepoznají, kde ples končí a afterparty začíná a zažijí večer svého života! 

Pokud byste měli zájem o pomoc s tímto kombem, tak na nic nečekejte a vyplňte nezávaznou rezervaci. My vás budeme obratem kontaktovat a vše společně dovedeme ke skvělému výsledku.