SILENT DISCO

Silent disco je neobyčejná party pro Váš klub, či bar. Každý z účastníků dostane při vstupu bezdrátová sluchátka, na kterých si sám bude volit mezi 2 hrajícími Djs.
Zvolíte si tak jakého ze 2 DJ´s budete poslouchat i styl hudby, který Vám nejvíce sedí. Každá sluchátka jsou navíc vybavena 2 svítícími indikátory, podle kterých poznáte, jakého DJ poslouchají ostatní a máte tak možnost naladit se na stejnou vlnu! Celá párty tedy probíhá v naprostém tichu, což má tu výhodu, že se v tom nejlepším dá i skvěle poklábosit. Nemusíte se však bát, že by to nestálo za to! Sluchátka vtáhnou návštěvníky ještě více do rytmu muziky a díky tomu vytvoří nezapomenutelný zážitek. 

Co pro Vás dokážeme zajistit? Odpověď je vše, co si budete přát! Ze základu zajistíme sluchátka, vše co je k nim potřeba a vyškolené lidi na obsluhu. Dále jsme schopni zajistit kvalitní DJ´s, fotografa, kameramana, hostesky s dárky, či welcome drinky, tématickou výzdobu, fotokoutek, speciální party náramky a mnoho dalšího.

Pokud Vás tato akce zaujala, tak na nic nečekejte a vyplňte nezávaznou rezervaci. My se Vám obratem ozveme a společně vymyslíme tu nejlepší variantu na vaši párty.

 

Silent Disco

Silent disco pro každého

JIHOMORAVSKÁ TANCOVAČKA

Chcete uspořádat trošku netradiční a přitom ryze českou párty? Tak to je Jihomoravská Tancovačka perfektní volba. Přivezeme k Vám do klubu kus Jižní moravy se vším všudy! Můžete se těšit na tradiční cimbálovou kapelu Lašár, lidové tance a víno tekoucí proudem. Toto vše podpoří zkušený DJ a moderátor, který udrží lidi ve varu po celou noc. 

Co pro Vás dokážeme zajistit? Cimbálovou kapelu, DJ, moderátora, pravý moravský welcome drink, hostesky, kameramana, fotografa, tématickou výzdobu klubu, fotokoutek a mnoho dalšího.

Pokud Vás tato akce zaujala, tak na nic nečekejte a vyplňte nezávaznou rezervaci. My se Vám obratem ozveme a společně vymyslíme tu nejlepší variantu na vaši párty.
Jihomoravská tancovačka

Tradice se musí dodržovat

BEERPONG

Beer pong je hra pro čtyři hráče, která je spojená s pitím piva. Úkolem hráčů je hodit pingpongový míček do soupeřových kelímků s pivem. Trefený kelímek musí soupeř vypít. Beer pong se stal natolik populární, že se v něm pořádají ve světě turnaje a jeden takový můžete mít i u Vás v klubu.
Celá akce je tedy turnaj plný emocí a neopakovatelné atmosféry, kterou vytvářejí naši zkušení moderátoři. Po celou dobu turnaje hraje DJ a tím baví nejen hráče, ale i návštěvníky, kteří zrovna nehrají, nebo se turnaje nezúčastňují a věřte, že i pro nezúčastněné je to pořádná show!
Turnaj probíhá formou vyřazování, což znamená, že během večera, dříve, nebo později, dojde na finále, které je komentované a vtáhne naprosto každého!
Co pro Vás dokážeme zajistit? Beerpongové stoly a veškeré potřebné vybavení ke hře (kelímky, míčky, džbány), sudy s pivem za výhodnou cenu, věcné ceny pro vítěze, DJ, moderátora, welcome drink, hostesky, kameramana, fotografa, tématickou výzdobu klubu, fotokoutek a mnoho dalšího.

Pokud Vás tato akce zaujala, tak na nic nečekejte a vyplňte nezávaznou rezervaci. My se Vám obratem ozveme a společně vymyslíme tu nejlepší variantu na vaši párty.

 

Beerpong!

Zábava na celý večer pro týmy.

ELECTROSWING

Také milujete Velkého Gatsbyho a party v pravém americkém stylu? Tak přesně tohle si můžete představit pod Electro swing párty!
Pokud chcete uspořádat trošku netradiční párty, tak tohle je možnost přímo pro vás.  Plný parket lidí v oblecích, DJ podpořený živým saxofonistou a k tomu tanečnice, která návštěvníky naučí pravé electroswing kroky, za které by se nestyděl ani sám Leonardo DiCaprio. Tak přesně takhle by vypadal náš Electroswing na vaší párty.
Electro swing je žánr, který spojuje swingové styly se současnými hudebními žánry jako house, hip-hop, EDM a podobně. Na tento netradiční hudební žánr vznikl i netradiční electro swing tanec, který se budou moci Vaši návštěvníci naučit od profesionálních lektorek.

Co pro vás dokážeme zajistit? Vše, co si budete přát. Na Electroswing party zajistíme: Electroswing DJ´s, live saxofonistu, profesionální lektorku tance, půlnoční taneční vystoupení, tématickou výzdobu klubu, tématické drinky na baru, hostesky s welcome drinkem, fotografa, kameramana, fotokoutek a mnoho dalšího.

Je jen na vás, co si z naší nabídky vyberete.

Pokud Vás tato akce zaujala, tak na nic nečekejte a vyplňte nezávaznou rezervaci. My se Vám obratem ozveme a společně vymyslíme tu nejlepší variantu na Vaši párty.

 

Electroswing

Description

DALŠÍ AKCE

Nezaujalo Vás nic z nabídky, či máte přesnou představu, která však nezapadá do žádné z výše zmíněných akcí? 

Vůbec nevadí! V prostředí party a noční zábavy se pohybujeme již řadu let, a proto pro vás dokáže uspořádat cokoliv od obyčejné páteční diskotéky až po whirpool party na střeše mrakodrapu. 

V čem si v odvětví party věříme oproti konkurenci je, že dokážeme i z té nejobyčejnější akce udělat nezapomenutelný večer. Proto pokud chcete trošku oživit noční život ve vašem městě, tak jsme ta správná volba. 

Co pro vás dokážeme zajistit? Jak už jsme psali výše, v podstatě cokoliv! V našem arzenálu máme skupinu kvalitních dj, moderátorů, hostesek, kameramanů/ fotografů, kapelu, či jednotlivé hudebníky, lektorku tance a mnoho dalších zkušených lidí. 

Dále pro vás dokážeme zajistit tématickou výzdobu, fotokoutek, speciální welcome drinky, party doplňky atd.

A pokud si v pořádání parties nejste jistí, rádi vám poradíme, jak celou akci kvalitně odpromovat a naplnit váš klub k prasknutí. 

Takže pokud máte jakoukoliv představu, tak na nic nečekejte a vyplňte nezávaznou rezervaci. My se Vám obratem ozveme a společně vymyslíme tu nejlepší variantu na vaši párty.

Beerpong!

Zábava na celý večer pro týmy.