NEJBLIŽŠÍ VÝPRAVY

Putování na běžkách

Putování na běžkách

A krásy Hrubého Jeseníku!

Ferraty v Salcbursku

Ferraty v Salcbursku

Víkend u ledovcových jezer!

FESTIVALOVÉ VÝJEZDY

Chceš vyrazit s přáteli na svůj oblíbený fesťák, neřešit lístky ani dopravu, a po cestě zažít raketovou party se stejně smýšlejícími lidmi z ČR? Vyber si z našich nabídek nebo nám napiš název festivalu a my to zařídíme za tebe!

SPORTOVNÍ KEMPY

Potřebuješ vypustit páru a vyrazit s partou lidí na několik dní do neznámé přírody a zároveň si užil společné večery? Koukni na naši nabídku sportovních pobytů a přidej se k nějakému termínu!

LETNÍ AKCE

Miluješ teplo, hezký počasí a léto? Baví tě sport, či by sis chtěl/a vyzkoušet něco nového? Pokud ano, tak otevři tuhle nabídku a nějaký ze zájezdů ti určitě splní tvé letní sny.

ZIMNÍ AKCE

Miluješ hory, sníh a celkově zimu?
Tak to jsi tu správně! Máme pro tebe zimní akce, které splní i tvé nejtajnější choutky.

Výlet s Raketou na Mars na ferraty byl naprosto úžasný zážitek, který mi utkvěl v paměti na dlouhou dobu! Předtím jsem již absolvoval několik ferrat v různých částech Evropy, ale tento výlet byl opravdu nezapomenutelný. Díky skvělému průvodci jsem se cítil bezpečně a mohl jsem se plně soustředit na krásy okolní přírody.
Daniel
Člen spolku
Zúčastnila jsem se s Garrym třídenních ferrat v Rakousku a hodnotím to jako naprosto skvělý zážitek. Organizace proběhla na jedničku, vlastně se o nic nemusíte starat, vše je v režii kluků. Výběr tras záleží dle skupiny, určitě není problém se domluvit a zvolit tu nejvhodnější variantu pro všechny zúčastněné. Pokud nevyjde počasí, tak nemusíte mít vůbec strach, je vždy vymyšlený záložní plán. Jako velké plus hodnotím i zapůjčení věcí. A ta cena za celý víkend? Z pohledu studenta doslova za hubičku. Určitě bych kluky doporučila, ať už je to přístup, organizace či nadšení ukazovat nový sport i naprostým neznalcům. Ve všem jedou na 110%. Už teď se moc těším, až s nimi opět někam vyrazím.
Martina
Členka spolku

Raketou na Mars,  
jak to začalo.

Jsme parta přátel, co se rozhodla založit firmu, která nemá v České republice obdoby. Smysl naší práce je organizovat a pořádat akce, starat se o ty nejmenší detaily a zaopatřit zábavu pro naše klienty jak nejlépe umíme. Disponujeme širokou nabídkou a stejně jako puzzle, i my jsme pro všechny věkové kategorie (4-99 let). Každou naší oblast má na starosti zkušený a svědomitý tým, který vítá jakoukoli novou výzvu. 

 

Raketa je připravena ke startu a je jen na Vás, jestli se přidáte ke společnému letu směrem na Mars.

NÁŠ TÝM

Dominik Garreis

Jeden ze zakladatelů našeho spolku. Touha po organizování a plánování výletů s blízkými přáteli ho dovedla až k nápadu pomáhat lidem ke splnění si svých snů a zažívat různá dobrodružství.

Miloš Chlanda

Miloš je showman každým coulem. Již 9 let dělá DJe/moderátora a jeho největší vášní je poslání bavit lidi. Má bohaté zkušenosti s organizací akcí všeho druhu a nemůže se dočkat, až se na jedné z těchto akcí potkáte.