Blíží se Váš den D?

My jsme tady od toho, abychom Vám se vším pomohli a usnadnili Vám veškerou práci. Budeme mít spolu schůzky, kde se na všem domluvíme, řeknete nám jakou představu máte a my se vám jí pokusíme splnit. Samozřejmě pokud už hledáte jen určité věci i to vám můžeme nabídnout. U nás jde zařídit buď celá svatba nebo jsme schopné zařídit pouze sladký bar, výzdobu, Dj a spoustu dalšího. Chceme, aby Váš den byl ten nejhezčí a vy si ho užili se všemi vašimi blízkými a o nic se v den D nemuseli starat. 

RAKEŤÁCI

Jsme parta přátel, co se rozhodla založit firmu, která nemá v České republice obdoby. Smysl naší práce je organizovat a pořádat akce, starat se o ty nejmenší detaily a zaopatřit zábavu pro naše klienty jak nejlépe umíme. Disponujeme širokou nabídkou a stejně jako puzzle, i my jsme pro všechny věkové kategorie (4-99 let). Každou naší oblast má na starosti zkušený a svědomitý tým, který vítá jakoukoli novou výzvu. 

Raketa je připravena ke startu a je jen na Vás, jestli se přidáte ke společnému letu směrem na Mars

 

 

ANNA BRANDLOVÁ

Hlavní svatební kreativec

Anna je studentka Rekreologie, která se na začátku studia zhlédla v pořádání nejrůznějších eventů a akcí. V posledním roce ji velmi zaujalo odvětví pořádání svateb, až ji to dovedlo k nám do našeho raketového týmu. Je velmi kreativní a schopná slečna, která dokáže přivést k životu kdejakou bláznivou představu a pomůže vám udělat z vaší svatby nezapomenutelnou událost. 

NIKOLA ŠILHÁNKOVÁ

Hlavní svatební organizátor

Nikol je cílevědomá, spolehlivá a postará se spolu se svým týmem o to, aby se vaše představa stala realitou. 

V galaxii se o nás povídá

Na první recenze teprve čekáme.
Adam Sendler
Designer
Ale brzy jich tu budou mraky. 🙂
Mila Kunis
Manager

Rezervace akce

    1. SvatbuRozlučka se svobodou