SVATEBNÍ DORT A SLADKÝ BAR

Neopomenutelnou součástí svatby je také skvělý svatební dort a my jsme si toho vědomi! Proto se postaráme o to, abyste byli i v tomto ohledu spokojeni. Součástí je i sladký bar, kde vám dáme na výběr různé dobroty a sladkosti, které ochutnáte ještě před svatbou. Vše si vyberete podle vaší chuti a libosti. Potom se budete na sladký bar těšit více než na všechno ostatní. Samozřejmě se zaměříme i na vizuální stránku, aby Vám vaše dobroty se vším ladily. A ptáte se, kdo vlastně vaše dobroty upeče? Naše zkušené cukrářky, které jsou ochotné vám vyhovět v každé variantě, která vás napadne.

Svatební dort

Svatební občerstvení s příběhem

DJ & MODERÁTOR

DJ, při kterém nebude sedět nejmladší ani nejstarší host a který obstará vše potřebné k Vašemu dokonalému tanci. Zároveň zařídí ozvučení a osvětlení tanečního parketu i obřadu. Aby Váš večer byl ještě více kouzelný budou pro Vás připraveny i speciální efekty jako je například mlha, která se bude linout přes taneční parket a svůj první tanec si zatančíte v oblacích. Naš Dj umí být i skvělý moderátor, který Vám pomůže při organizaci focení, přípitku či různých her.

DJ & Moderátor

Kteří zabaví i ty nejnáročnější hosty

ZÁBAVA PRO DĚTI

Nemůžeme přece zapomenout ani na ty nejmenší, proto Vám přichystáme i program pro děti, kde Vám vaše ratolesti zabavíme a vy budete mít více času na hosty. Vytvoříme jim kouzelnou atmosféru, aby i oni prožili Váš den ve velkém stylu. Naši zkušení instruktoři vytvoří zábavu pro děti jakéhokoliv věku.  Může se jednat o akční hry, například směřované do nějakého konkrétního tématu, tak o pohodovou a klidnou zábavu.

Zábava pro děti

Aby i děti prožili váš den naplno!

FOTOGRAF A KAMERAMAN

Pro zachycení nezapomenutelných okamžiků i atmosféry Vaší svatby bude k dispozici fotograf a kameraman, ti se postarají o zachycení těch nejkrásnějších momentů.  Samozřejmě myslíme i na fotokoutek, kde vám obstaráme rekvizity přesně podle vašeho gusta. S kameramanem i fotografem se osobně setkáte a domluvíte se s nimi na Vaší konkrétní představě, aby jim žádný důležitý moment neunikl.

Fotograf a kameraman

Ať máte na váš den celoživotní vzpomínky

VÝZDOBA

K příjemné a nezapomenutelné atmosféře se pokusíme přispět výzdobou, kterou pro vás připravíme na míru. Nezapomínáme ani na ty nejmenší detaily. Obohatíme Vaši klasickou výzdobu netradičními detaily, které vnesou do Vašeho již výjimečného dne více originality a důvtipu, který oceníte nejen vy, ale i Vaši hosté. V našem repertoáru máme uschovaných spoustu takových nápadů, ale jsme také otevření tomu vytvořit nějaké nové, přímo Vám na míru.

Výzdoba

Podle vašich snů