TEAMBUILDINGY

Firemním kolektivům dokážeme díky správně cíleného programu pomoci s komunikací, týmovou prací nebo motivací. Pro každou takovou akci máme připraveny instruktory na její vedení a provedení cílené zpětné vazby.

FIREMNÍ VEČÍRKY

Narozdíl od teambuildingu kladou firemní akce důraz na zábavu a relax. Převážně půl až jednodenní akce cílí na prohloubení vztahů v kolektivu pomocí společných zážitků. Snažíme se o aktivní a smysluplné trávení času ve skupině.

AKCE NA KLÍČ

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky nebo máte náročnější podmínky pro Váš kolektiv, máme pro Vás připraveny akce na klíč. Dokážeme vytvořit akci na míru podle požadavků klienta.

RAKEŤÁCI

Jsme parta přátel, co se rozhodla založit firmu, která nemá v České republice obdoby. Smysl naší práce je organizovat a pořádat akce, starat se o ty nejmenší detaily a zaopatřit zábavu pro naše klienty jak nejlépe umíme. Disponujeme širokou nabídkou a stejně jako puzzle, i my jsme pro všechny věkové kategorie (4-99 let). Každou naší oblast má na starosti zkušený a svědomitý tým, který vítá jakoukoli novou výzvu. 

Raketa je připravena ke startu a je jen na Vás, jestli se přidáte ke společnému letu směrem na Mars

 

 

DAVID ČEŠKA

Král firemních večírků

Baví ho práce s lidmi a snaží se oživit každou akci. Je energický, neúnavný a vždy otevřený novým možnostem. To je David!

JIŘÍ STOLÍN

Princ firemních večírků

Jirka pro vás za pomoci jeho bláznivých nápadů, které dokáže zrealizovat, připraví akci, na kterou budete ve své firmě dlouho vzpomínat. To je Jirka!

V galaxii se o nás povídá

Potřebovali jsme pomoci při organizaci intenzivního kurzu češtiny. Spolupráce s Davidem Češkou byla „raketově marsovní“. Platilo, na čem jsme se domluvili, reagoval rychle, komunikoval věcně, problémy jsme řešili efektivně. Doporučená lektorka Natálie odvedla výbornou práci. Děkuji za spolupráci. Věřím, že jsme se neviděli naposled.
Petr Lukáš
ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
Na další recenze teprve čekáme. 🙂
Mila Kunis

Rezervace akce

    1. Projektové dnyAdatapční kurz a pobytové programyŠkolní výlet